Župni kamp za djecu i mlade

Župni kamp za djecu i mlade

Pozivnica Župni kamp za djecu i mlade 2023.

Pozivamo svu djecu i mlade da nam se pridruže na 8. župnom kampu koji će se održati od ponedjeljka 28. do srijede 30. kolovoza. Spremili smo za vas tri dana ispunjena zabavom, igrom, pjesmom i molitvom, sve s ciljem približiti vam Isusa, Riječ Božju, vjeru i ljubav prema Crkvi.

🕓 Program: 16:00 - 19:30 svaki dan
📍 Mjesto: Župno dvorište i crkva
🎉 Tematski program, igre, kreativne radionice, ples i pjesma
🙏 Mogućnost ispovijedi i klanjanja
🍔 Osigurana okrjepa

Program započinje zajedničkom molitvom i završava svetom misom. Svaki dan donosi nove prilike za stvaranje, učenje i rast u vjeri. Uz voditelje koji će vas animirati kroz igre i ples, i vi ćete biti dio šarene atmosfere koja ispunjava crkveno dvorište.

🎈 Očekuju vas iznenađenja, kreativne radionice i omiljene aktivnosti.

Dragi roditelji, molimo vas da prijavite svoju djecu kako bismo zajedno stvorili nezaboravne trenutke.

Vidimo se na kampu!